Просимо уважно ознайомитися з правилами надання послуг сайтом «Все евакуатори України», який знаходиться за адресою https://evacme.com.ua (Далі - Сайт)

1. Загальні умови

1.1. Користування Сайтом, його матеріалами і сервісами, регулюється чинним законодавством України.

1.2. Ця Угода є публічну оферту. Завантажуючи сторінки сайту, або завантажуючи з нього окремі матеріали, Користувач приєднується до цієї Угоди.

1.3. Адміністрація Сайту може в будь-який час змінювати умови цієї Угоди в односторонньому порядку. Зміни приймають силу після 3 (Трьох) днів з дня появи нової редакції Угоди на Сайті. Якщо Користувач не згоден з внесеними правками і змінами, він зобов'язаний припинити користуватися Сайтом і його сервісами і матеріалами.

2. Зобов'язання Користувача

2.1. Користувач сайту приймає на себе зобов'язання не порушувати українське та міжнародне законодавство, в тому числі не порушувати авторські та суміжні права сайту і інших його користувачів.

2.2. Заборонено використовувати матеріали сайту без згоди правовласників.

2.3. Дозволено цитування сайту тільки за умови посилання на джерело. Для інтернет-сайтів обов'язкове гіперпосилання на сайт

2.4. Коментарі, які залишає користувач на Сайті, не повинні порушувати громадських норм моралі і не повинні порушувати чинне законодавство України.

2.5. Користувач погоджується з тим, що його попередили про те, що Сайт та його адміністрація не несуть ніякої відповідальності за використання ним зовнішніх ресурсів, на які є посилання на Сайті.

2.6. Користувач погоджується з тим, що Адміністрація Сайту не несе відповідальності і не має прямих або непрямих зобов'язань перед Користувачем у зв'язку з будь-якими можливими або виникли втратами або збитками, пов'язаними з будь-яким вмістом Сайту, реєстрацією авторських прав і відомостями про таку реєстрацію, товарами або послугами, доступними на або отриманими через зовнішні сайти або ресурси або інші контакти Користувача, в які він вступив, використовуючи розміщену на Сайті інформацію або посилання на зовнішні ресурси.

2.7. Користувач приймає положення про те, що всі матеріали і сервіси Сайту або будь-яка їх частина можуть супроводжуватися рекламою. Користувач згоден з тим, що Адміністрація Сайту не несе будь-якої відповідальності і не має будь-яких зобов'язань у зв'язку з такою рекламою.

3. Користування послугами Сайту

3.1. Користувач має право розміщувати рекламу своїх товарів і послуг, розміщувати оголошення через Особистий кабінет Користувача на Сайті і тільки в рамках функціональності, наданої Користувачеві для цього.

3.2. Рекламні та інформаційні послуги з розміщення інформації про послуги Користувача є платними і оплачуються Користувачем відповідно до рахунка, виставленого автоматизованою системою сайту.

3.3. Коли користувач вносить оплату за надання йому рекламних або інформаційних послуг, він погоджується, що з моменту, коли автоматизована система Сайту автоматично або Адміністрація сайту вручну продовжують термін розміщення реклами на сайті, - в такому разі послуга вважається наданою.

3.4. Гроші, внесені за послуги на Сайті, не повертаються

3.5. Сайт не несе відповідальності за тимчасові перебої роботи сайту, а також за профілактичні роботи, що впливають на роботу сайту.

4. Інші умови

4.1. Всі можливі суперечки, що випливають з цієї Угоди або пов'язані з ним, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України.

4.2. Ніщо в Угоді не може розумітися як встановлення між Користувачем і Адміністрації Сайту агентських відносин, відносин товариства, відносин по спільній діяльності, відносин особистого найму, або якихось інших відносин, прямо не передбачених Угодою.

4.3. Визнання судом будь-якого положення Угоди недійсним або не підлягає примусовому виконанню не тягне недійсності інших положень Угоди.

4.4. Бездіяльність з боку Адміністрації Сайту в разі порушення будь-ким з користувачів положень Угоди не позбавляє Адміністрацію Сайту права зробити пізніше відповідні дії на захист своїх інтересів і захист авторських прав на які охороняються відповідно до законодавства матеріали Сайту.

Користувач підтверджує, що ознайомлений з усіма пунктами цієї Угоди і безумовно приймає їх.